PARTYINFO

 

SZIGET 2024

Datum konání:
07.08.2024 - 12.08.2024
Místo konání:
zahraničí
DJs:
Richie Hawtin, Skrillex, Sven Väth, Victoria, Franc Moody, Martin Garrix, Archie Hamilton, Argy, Artbat, Camo & Krooked b2b Luude, Ellen Allien, Enrico Sangiuliano, Eris Drew & Octo Octa, Honey Dijon, Len Faki, Anfisa Letyago
Live:
Fred again.., Halsey, Liam Gallagher, Kylie, Sam Smith, Stormzy, AMÉMÉ, ANOTR, Apashe with Brass Orchestra, Ari Abdul, Aurora, Barry Can’t Swim, Becky Hill, Big Thief, Blondshell, Chloé Caillet, Colyn, Crystal Fighters, Dagny, Dom Dolla, Editors, Elliott Adamson, Fideles, FISHER, Fontaines D.C., Four Tet, Grandson, Janelle Monáe, Job Jobse, Joesef, Joker Out, Kiasmos, Kevin De Vries, KI/KI, Lany, Lp Giobbi, Liberato, L'Impératrice, Louis Tomlinson, Mannequin Pussy, Marc Rebillet, Modeselektor, Mø, Neil Frances, Nia Archives, Nico Moreno, NTO, Nova Twins, Overmono, Pip Blom, Raye, Rebūke, Sam Paganini, Sarah Story, Teezo Touchdown, Tinlicker, Tkay Maidza, Tom Odell, Venerus, Warhaus, Wednesday, Whipped Cream, Yard Act, Yves Tumor, Zoe Wees

dropYard stage:

365XX pres. Satarii, Mimii, Cary, Skuff Barbie & Mona Lina, 6363, Bladerunnaz DJs, Bongor, Citromale Gang pres. Beatrick & Friends Live feat. Miller Dávid, ajsa luna, laurie., ANUBII$, Citromale Gang pres. Hundred Sins live, Citromale Gang pres. S*GGRÁZÓS Buli Siaga, DJ Pampinho, MC Pimenta Show + Pole Dancers, D-LOW, DJ Ron EKLIPS, Ezhel, Gray, Joe Unknown, Kojaque, Kristof7s, Kybba, L'Entourloop, Lil Frakk, M.O.M., Middle School, Otoy, Ótvar Pestis, P Money, P Money x Whiney, PIMF and friends feat. Die P / Hexer and Grinch, Pogány Induló, Reanny, Rhove, Rockefellababe x MC Claudio, Rogue Wave, Rushy, Sisi, Soft Boy DJ set, Songer, SOR, Torky Tork, Vunzige Deuntjes Soundsystem, WAVY, Co Lee, FRANKO, Aminon, Kebab, Orlando, Dom Beats, Indigo Blaize, Dan Pinto, IMDB Zola

Ibis x ALL presents The Buzz The Buzz stage:

Artemas, badfocus, Bratri, Chéri, ClockClock, Co Lee, CUT_Cut_, Dead Poet Society, Elefánt, Freakin Disco, Future Static, God Is An Astronaut, iamyank, Iñigo Quintero, Jazzbois, Jeremias, K!ngdom, Karpe: Omar Sheriff, Lyra Valenza, Might Delete Later, Naska, New West, One Eat One, Ramkot, Redzed, Royel Otis, Skaar, Starbenders, The Anahit, Venerus
Info:
http://www.szigetfestival.com...
Popis:

vstup: předprodej: www.szigetfestival.com/cz/vstupenky

 
 
Sziget představil časový harmonogram

Největší festival střední Evropy se koná na ostrově na řece Dunaj uprostřed Budapešti. Programu letos vévodí Fred again.., Martin Garrix, Sam Smith, Stormzy, Kylie Minogue, Halsey, Liam Gallagher, Skrillex a řada dalších. Kromě zveřejněného časového rozpisu je tu pro fanoušky i upozornění o zdražení vstupenek od 7.6. 2024.

 

Časový harmonogram je venku a to je příležitost pustit se do hledání skrytých pokladů. Přinášíme vám několik zajímavostí z právě zveřejněného rozvrhu festivalu Sziget:

Victoria DJ set

Victoria De Angelis, charismatická baskytaristka skupiny Måneskin, předvede svůj talent v DJ setu v Colosseu. Victoria, známá svými energickými vystoupeními a osobitým stylem, přiveze na pódium elektrizující mix. Na Ostrově zahraje 12. srpna, přičemž ve stejný den vystoupí také Fred again..., RAYE a Big Thief.

Kdy: 12. srpna - 16:00 - Colosseum

Sziget


Zola

Hned první den Szigetu, fanoušci přivítají francouzského rappera Zolu na dropYardu. Na tomto pódiu najdete ten nejlepší hip-hop a rap z celého světa. Zola vystoupí ve 23:10, což znamená, že po zhlédnutí Kylie Minogue na hlavním pódiu můžete vyrazit rovnou na dropYard. Tam na vás bude čekat energické a dynamické vystoupení jednoho z nejlepších současných francouzských umělců.

Kdy: 7. srpna - 23:10 – dropYard

Sziget


Danny Beard and Their Band

Tuto show si rozhodně nesmíte nechat ujít: Danny Beard and Their Band. Danny Beard se stali vítězem soutěže Drag Race ve Velké Británii. Těšte se na ohromující vokály, pohotovou komedii, pošťuchování i povzbuzování. V Magic Mirror by NYX bude každý večer legendární.

Kdy: Každý večer, 23:00 - Magic Mirror by NYX

badfocusČR v programu Szigetu

Na letošním Szigetu se představí také čeští umělci. Jedním z nich je alternativní rap-metalový hudební producent a zpěvák Redzed, dále se také představí skvělé live techno duo Bratři, skladatel a multiinstrumentalista badfocus a s představením Runners také hvězdná La Putyka.

Redzed - Kdy: pondělí 12. srpna 2024, 02:10 - ibis x ALL presents The Buzz

Bratři - Kdy: pátek 9. srpna 2024,17:10 - ibis x ALL presents The Buzz

badfocus - Kdy: sobota 10. srpna 2024, 02:10 - ibis x ALL presents The Buzz

Prokop Korb aka badfocus - Kdy: sobota 10, srpna 2024, 22:00 - Sziget Beach Chill Zone

La Putyka - Kdy: Každý večer, 20:00 - Cirque du Sziget

Sziget


Kompletní časový harmonogram najdete na oficiálních webových stránkách a v aplikaci Sziget. Objevte všechna představení od Cirque du Sziget po Art Garden a Main Stage. Už loni v dubnu se generální ředitel Szigetu Tamás Kádár na tiskové konferenci v Budapešti podělil o tipy a postřehy k letošnímu programu.

Celofestivalové, třídenní i jednodenní vstupenky se rychle prodávají. Vstupenky najdete na webu

Festival Sziget každý rok vítá stovky tisíc návštěvníků a jeho cílem je přivézt během 6 dní ta největší hudební jména z nejrůznějších žánrů! Sziget však není jen o hudebních zážitcích: je o lásce, umění a svobodě ve všech možných formách! Je to hudební a kulturní festival, který návštěvníkům nabízí jedinečné léto plné koncertů, uměleckých programů, představení, besed a mnoho dalšího. Protože Sziget v maďarštině znamená "ostrov", samotný festival Sziget se nachází na nádherném ostrově Óbuda v srdci maďarské Budapešti. Leží v blízkosti centra města a dává návštěvníkům festivalu možnost prozkoumat Budapešť kdykoli během návštěvy Szigetu.


foto: archiv

 
Na festivalu Sziget najdete i českou stopu Sziget představuje druhou vlnu letošního programu Sziget oznámil prvních 35 jmen pro rok 2024

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016